Pick & Drop Off

Ofrojm sherbim Pick up falas ne adresen tuaj cdo dite po ashtu presim dhe pako ne zyrat tona.

Latest Services

Dergesa te shpejta

Shërbim i shpejtë brenda 24 orëve për një kosto ekonomike

Pako te Sigurta

Ofrojme kujdes te vecant per pakot tuaja deri ne momentin qe ...

Pick & Drop Off

Ofrojm sherbim Pick up falas ne adresen tuaj cdo dite po ash ...

Albdex Poste e Shpejte

Albdex është një postë e shpejtë e krijuar dhe ideuar për të ...